Vaša cesta k prosperite

Nízko ložený podvalník LL

Broshuis LL

Broshuis Low Loaders ( Broshuis LL) je podvalníkový náves učený na prepravu nadrozmerných nákladov. Výška ložnej plochy návesu je 300 mm, čo umožňuje maximálne využitie nakladacej plochy, zníženie ťažiska a zlepšenie stability počas prepravy.

Náves umožňuje odpojenie „labutieho krku“ za účelom zvýšenia bezpečnosti pri nakládke a vykládke. Podľa potreby je možné meniť dĺžku návesu ako aj počet náprav. Rôzne typy ložnej plochy umožňujú prispôsobiť náves rozmerom prepravovaného zariadenia. Hydraulický systém riadenia náprav je navrhnutý tak, aby bolo možné prepraviť náklad aj do ťažko dostupných oblasti. Viac sa o možnostiach využitia návesu v praxi dozviete z galérie fotografií.

Broshuis LL je možné vybaviť aj novými nápravami typu SL s nezávislým uchytením polosi nápravy, hydraulickým riadením a pružením. Toto riešenie značne zlepšuje úžitkové a jazdné vlastnosti návesu ako sú užitočná nosnosť, stabilita, uhol natočenia riadených náprav až na 57 stupňov a minimálna nakladacia výška. Prednosťou tohto riešenia sú znížené náklady na údržbu a opravu

LT Trailers s.r.o.
Balkán 53
960 01 Zvolen
N 48.569188, E 19.112169
Tel.: +421 911 538 485
E-mail: ladislav.t@lttrailers.sk
LT Trailers na YouTube

Copyright 2024, LT Trailers, s.r.o.