Vaša cesta k prosperite

Novinky

Prípojné vozidlá Mega už aj na Slovensku

LT Trailers rozšíril svoje portfólio o prípojné vozidlá MEGA s cieľom poskytnúť predajné a po predajné služby pre klientov, ktorí sa orientujú na prepravu sypkých materiálov hlavne na Slovensku.

Spoločnosť MEGA  patrí k  popredným poľským  výrobcom prípojných vozidiel používaných hlavne na prepravu sypkých hmôt  a dreva. Výrobná rada spoločnosti MEGA zahŕňa  sklápacie návesy s objemom od 25 – 60 m3 , ďalej klanicové návesy na prepravu dreva.  

 Od roku 2017 sa spoločnosť Mega  stala súčasťou  holdingu Arcole Industries  ktorej členom sú aj spoločnosti Benalu, Bennes Marrel, Maisonneuve.  Výrobný závod sa nachádza v meste Nysa, 70 km od mesta Vroclav a zamestnáva    350 zamestnancov. Ročne vyrába  cez 1000 prípojných vozidiel .

Materiály a súčiastky používané na výrobu   návesov a prívesov sú od renomovaných  európskych výrobcov ako SAF ,JOST, HYVA,  KNORR, HALDEX, ASPOCK, CONTINENTAL  a ďalších.

Kvalita výroby je kontrolovaná podľa systému riadenia  kvality ISO 9001, ktorý spoločnosť zaviedla  v marci 2008 a bola certifikovaná  nemeckou spoločnosťou  TUV Nord.


Vďaka kvalite a dlhej životnosti  si  sklápacie návesy  MEGA  získali klientov  nielen v Poľsku, ale aj  Nemecku, Holandsku, Belgicku, Bulharsku, Rumunsku, Českej republike, Rakúsku, Ukrajine  a ďalších európskych a ázijských krajinách. Mnohé skúšky  vykonané v Nemecku a na Ukrajine v náročných cestných podmienkach ukázali prevádzkovú spoľahlivosť a dlhú  životnosť  návesov   MEGA .

Veríme , že aj slovenský klient si  časom získa dôveru  k prípojným vozidlám značky MEGA.