Vaša cesta k prosperite

Novinky

Prípojné vozidlá Mega už aj na Slovensku

LT Trailers rozšíril svoje portfólio o prípojné vozidlá MEGA s cieľom poskytnúť predajné a po predajné služby pre klientov, ktorí sa orientujú na prepravu sypkých materiálov hlavne na Slovensku.

Spoločnosť MEGA  patrí k  popredným poľským  výrobcom prípojných vozidiel používaných hlavne na prepravu sypkých hmôt  a dreva. Výrobná rada spoločnosti MEGA zahŕňa  sklápacie návesy s objemom od 25 – 60 m3 , ďalej klanicové návesy na prepravu dreva.  

 Od roku 2017 sa spoločnosť Mega  stala súčasťou  holdingu Arcole Industries  ktorej členom sú aj spoločnosti Benalu, Bennes Marrel, Maisonneuve.  Výrobný závod sa nachádza v meste Nysa, 70 km od mesta Vroclav a zamestnáva    350 zamestnancov. Ročne vyrába  cez 1000 prípojných vozidiel .

Materiály a súčiastky používané na výrobu   návesov a prívesov sú od renomovaných  európskych výrobcov ako SAF ,JOST, HYVA,  KNORR, HALDEX, ASPOCK, CONTINENTAL  a ďalších.

Kvalita výroby je kontrolovaná podľa systému riadenia  kvality ISO 9001, ktorý spoločnosť zaviedla  v marci 2008 a bola certifikovaná  nemeckou spoločnosťou  TUV Nord.


Vďaka kvalite a dlhej životnosti  si  sklápacie návesy  MEGA  získali klientov  nielen v Poľsku, ale aj  Nemecku, Holandsku, Belgicku, Bulharsku, Rumunsku, Českej republike, Rakúsku, Ukrajine  a ďalších európskych a ázijských krajinách. Mnohé skúšky  vykonané v Nemecku a na Ukrajine v náročných cestných podmienkach ukázali prevádzkovú spoľahlivosť a dlhú  životnosť  návesov   MEGA .

Veríme , že aj slovenský klient si  časom získa dôveru  k prípojným vozidlám značky MEGA.


EasyTip - výklápanie prilnavých material už nemôže byť ľahsie ....

Spoločnosť Benalu uviedla na trh nové inovatívne riešenie „ EASYTIP“ predurčené pre veľko objemové sklápacie návesy.

EasyTip  značne zvyšuje bezpečnosť pri vyklápaní priľnavých materiálov  a znižuje riziko prevrátenia návesu pri vyklápaní vplyvom prilepenia časti materiálu na jednej strane podlahy.

Riešenie spočíva v použití špeciálnej plachty s nízkou priľnavosťou po ktorej materiál skĺzne. Použitie je veľmi jednoduché. Pred nakládkou  sa na časť podlahy rozvinie pomocná plachta. Pri začatí vyklápania  sa materiál skĺzne z plachty  a tlačí na  materiál nachádzajúci sa v zadnej časti nadstavby čim sa vysype prípadne prilepený materiál z tejto časti návesu. Po skončení vyklápania sa pomocná plachta navinie navijakom umiestenom na prednom čele.

Pomocná plachta EasyTip je už zahrnutá vo výrobnom programe spoločnosti Benalu  a je možné ju zahrnúť do špecifikácie nových návesov, alebo objednať ako náhradný diel  na návesy ktoré sú už v prevádzke.  


ŠŤASTNÝ A ÚSPEŠNÝ ROK 2018

Ďakujeme za dôveru v roku 2017 a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu aj v roku 2018

Prajeme Vám aj Vašim rodinám šťastný a úspešný  Nový rok.

"Keď o tom dokážeš snívať, dokážeš to aj uskutočniť."

---------------------------

Enzo Ferrari


Šťastné a veselé Vianoce

Prijemné prežitie vianočných sviatkov v kruhu svojich nabližších Vám praje

LT Trailers


SOLUTRANS 2017

V dňoch 21. – 25 novembra 2017 sa uskutoční v Lyone medzinárodná výstava úžitkových vozidiel SOLUTRANS 2017. Výstavy sa zúčastnia aj naši dodávatelia prípojných vozidiel. Radi Vás privítame v expozíciách spoločnosti Benalu, hala 5 stánok S 170 a spoločností Chereau, hala 4 stánok L196 .

Výstava SALUTRANS sa uskutočňuje každé dva roky.  Rozsahom a účasťou  výrobcov úžitkových vozidiel porovnateľná a výstavou, ktorá sa koná v Hannoveri každý párny rok. Výstava je sprevádzaná bohatým sprievodným programom zameraným na oblasť dopravy a logistiky. Zástupcovia LT Trailers budú prítomní na výstave 21 - 22.11. 2017.


AUTOSALÓN - AUTOSHOW NITRA 2017

Radi Vás privítame v expozícií našej spoločnosti - voľná plocha E, stánok číslo 3.

Srdečne Vás pozývame na výstavu osobných a  úžitkových vozidiel AUTOSALÓN - AUTOSHOW NITRA 2017. Výstava sa uskutoční v dňoch 5. – 8.10 2017 v Nitre. Radi Vám  poskytneme infromacie o novinkách výrobkov od spoločnosti BENALU, CHEREAU A BROSHUIS. Najdete nás na voľnej ploche E, stánok číslo 3.


CITY LIGHTS

Spoločnosť Chereau uviedla na trh nové pracovné a signalizačné osvetlenie zadnej časti návesov

Nove riešenie značne zlepšuje pracovné podmienky a bezpečnosť počas nočnej  prevádzky. Táto novinka bola ocenená tretím miestom v kategórii Trailer Inovation 2017 na medzinárodnej výstave úžitkových vozidiel IAA 2016 v Hanoveri.


AUTOSALÓN – AUTOSHOW NITRA 2016

Radi Vás privítame v expozícií našej spoločnosti - voľná plocha E, stánok číslo 3.

Srdečne Vás pozývame na výstavu osobných a  úžitkových vozidiel AUTOSALÓN - AUTOSHOW NITRA 2016. Výstava sa uskutoční v dňoch 13. – 16.10 2016 v Nitre. Radi Vám  poskytneme infromacie o novinkách výrobkov od spoločnosti BENALU, CHEREAU A BROSHUIS. Najdete nás na voľnej ploche E, stánok číslo 3.


Najväčšia výstava úžitkových vozidiel IAA

Radi Vás privítame v expozíciách spoločnosti BENALU - hala 25, CHEREAU - hala 27 a BROSHUIS - voľná plocha FG 30.

Srdečne Vás pozývame na medzinárodnú výstavu úžitkových vozidiel  IAA. Výstava sa uskutoční v dňoch 22.9 – 29.9 2016 v Hanoveri. Radi Vás privítame v expozíciách spoločnosti  BENALU  - hala 25, CHEREAU -  hala 27 a BROSHUIS - voľná plocha FG 30.


BULKTRUCK

Spoločnosť Benalu uviedla koncom minulého roka na trh sklápací náves BulkTruck s objemom 58 m3.

Náves je predurčený na prepravu kovového odpadu . Vďaka unikátnemu konštrukčnému riešeniu a to kombináciou  oceľovej nadstavby a podvozku z hliníka má náves vyššie úžitkové zaťaženie až o 800 kg v porovnaní s návesmi ktoré sú vyrobené jen z ocele. Náves BulkTruck je možné objednať  už začiatkom februára. Radi Vám poskytneme podrobnejšie informácie. Kontaktujete prosím  našich predajcov.


Šťastné a veselé Vianoce

Príjemné prežitie vianočných sviatkov v kruhu svojich najbližších Vám praje

LT Trailers.


SOLUTRANS 2017

V dňoch 17. – 21 novembra 2015 sa uskutoční v Lyone medzinárodná výstava úžitkových vozidiel SOLUTRANS 2015. Výstavy sa zúčastnia aj naši dodávatelia prípojných vozidiel. Radi Vás privítame v expozíciách spoločnosti Benalu, hala 5 stánok S148 a spoločností Chereau, hala 4 stánok L196

Výstava SALUTRANS sa uskutočňuje každé dva roky.  Rozsahom a účasťou  výrobcov úžitkových vozidiel porovnateľná a výstavou, ktorá sa koná v Hannoveri každý párny rok. Výstava je sprevádzaná bohatým sprievodným programom zameraným na oblasť dopravy a logistiky.


Šťastný Nový rok 2016

Veľa zdravia, šťastia a úspechov v pracovnom aj osobnom živote Vám želá LT Trailers.


Multideck-C

Chereau uviedla na trh nový systém „Multideck-C“, ktorý umožní prepravu tovaru na viacerých poschodiach s rozličnou teplotou.

Multideck-C ponúka nové riešenie, ktoré umožňuje maximálne využiť priestor chladiarenského návesu. Jednoduchou úpravou si môžete upraviť priestor z jedného na viac oddelení s rozličnou teplotou a až tromi úrovňami podlahy. Tento systém spĺňa potreby mnohých spoločnosti, ktoré hľadajú komplexnejšie, pružnejšie a hlavne efektívnejšie logistické riešenia s dôrazom na maximálny zisk. Použitie systému pozrite na tomto videu.